Vyhledávání


Kontakt

LUP TAM
Facebook:Kapela LUPTAM

E-mail: luptam@centrum.cz


Co se dááál bude dííít nechtěj už znaááát

CHEJNICE-Motopub 7.12.2012

U Šárky v motorkářské hospodě se konají v pátek 7.12 zabijačkové hody.To znamená prdelačka,jitrničky,jelítka,prejtíky a další pochoutky s čuníka.Celou tuto akci hudebně podpoříme a pokusíme se Vám zpříjemnit degustaci prasátkových pochoutek spojenou s mohutnou konzumací nabízených nápojů.Těšíme se na pořádnou "prasáckou" pařbu.Doražte! Dáme si do rypáčku.Start vystoupení cca 19:30.Zatím zdárek.

LT

JINOČANY-Hřiště 10.11.2012

Všechny Vás srdečně zveme do Jinočan do Hospůdky u hřiště kde budeme koncertovat 10.11.2012 zhruba od 19:00.

Hospůdka je pěkná,pití fajn,obsluha primová.Jak večírek dopadne jen těžko soudit,hrajeme tam poprvé,ale věříme že to bude super akce,tak nás přijďte podpořit a vyzkoušet novou hospůdku.

Těšíme se na Vás my i personál

Takže v Sobotu...Čábes :-)

 

 

 

KOZOLUPY.......hříšná ves

 

Všechny příznivce srdečně zveme na naši super šarádu a to v nejbližším termínu,t.j.27.7 do vesnice Kozolupy.

Vystoupení se bude konat v případě hezkého počasí na venkovním podiu(rozuměj altánek),přímo na návsi vedle rybníka :-).V případě kruté nepřízně počasí(nebylo by se čemu divit,slovy klasika"chčije a chčije") bude náš megakoncert přesunut do vnitřních prostor místního klubu,takže počasí pro naši show neznamená žadný problém.Začátek klasicky cca na 20:00-konec záleží jen a jen na Vás v jakém počtu a s jakou výdrží dorazíte.

Ještě nutno podotknout že i v případě hraní "open air" hospůdka pár kroků.Pivo bylo testováno a uznáno jako vhodné na pohodovou spářku,obsluha milá,hosté vřelí.

Jako sladkou tečku dodáváme že hospůdka se těší značně dobré pověsti,a to nekecáme,doneslo se to k nám klidně z 6 ti různých zdrojů, strany vyjímečně vydatné konzumace a to hlavně silných destilátů.Naše hudba by podle názorů odborníku zde měla být přijata vlídně,ba snad i nadšeně a v místě panuje příjemná atmosféra.Takže se máme všichni na co těšit :-))).Neváhejte a doražte.Venku bude nádherně a my si myslíme že to tam bude fakt stát za to a bude to pořádná pařbáááá.

P.S.Provedli jsme krátkou testovací návštěvu v ranních hodinách...  :-)  viz..proběhlé akce-Mořinka